گواهی من،

من در یک خانواده مسیحی به دنیا آمدم و در کلیسا بزرگ شدم. اما مثل هر شخص دیگری، باید خودم خدا را می‌شناختم.

شاید بیان آن کمی عجیب به نظر برسد، اما می‌توانم صادقانه بگویم که عیسی در نظر من کسی بود که همواره می‌خواستم او را بشناسم. شخصی که همواره آرزوی دیدار با او را داشتم و او را در دیگران جستجو می‌کردم، اما هرگز او را پیدا نکردم – تا اینکه از او خواستم خودش را به من نشان دهد. او درخواست من را اجابت کرد و از آن پس همواره بیشتر و بیشتر او را شناخته‌ام.

ثابت کرده که بهترین، مهربان‌ترین، رئوف‌ترین، دست‌یافتنی‌ترین، و منطقی‌ترین کسی است که تا به حال دیده‌ام. او دوست من است – و در عین حال خدا نیز هست. درستی کلام او بارها به من ثابت شده است؛ دفعات بی‌شمار! در تمام این سال‌ها، شبان خوب و وفادار من بوده است – حتی قبل از آنکه او را بشناسم؛ در تمام آن مدت نیز همیشه یار و یاور من بود.

هرگز نمی‌خواهم کسی توفیق شناخت او را از دست بدهد. هیچ وقت عقایدم را آشکارا بیان نکرده‌ام، زیرا شدیداً معتقد هستم که باید به انتخاب دیگران احترام گذاشت. اما، دوستان عزیز، همیشه – در سکوت و تنهایی – برای شما دعا کرده‌ام. اگر خود شما به حقیقت وجودی او پی نبرید، آنچه اینجا نوشته‌ام ذره‌ای تفاوت ایجاد نخواهد کرد. کافی است با او صحبت کنید. هر احساسی دارید را ابراز کنید و از او بخواهید به شما پاسخ دهد.

می‌توانم گواهی دهم که او تجسم محبت واقعی است و هر آنچه اکنون در جریان است، منظور، مقصود و نیت، او نیکو است و مشیتی را برای خیر و صلاح شما و خیر و صلاح عزیزان‌تان دارد. می‌توانم گواهی دهم که او شایسته اعتماد است. خداوند به شما برکت بدهد و یار و نگهدار شما باشد. از آسمان برای شما دعا خواهم کرد. می‌توانید روی دعای من حساب کنید.

«دوستانی را بیابید که به قدر کافی فروتن باشند که برایتان دعا کنند. که برایتان گریه کنند. که برایتان امید رستگاری داشته باشند. که از خداوند بخواهند یار و همراه شما باشد. این است تمام حقیقت.»

منظورم از این دوستان، خودم نبود.
بلکه منظورم عیسی مسیح بود، دوستی که: خدای جلال و شکوه و فیض و برکت است.

 به خاطر وقت و حوصله‌ای که صرف بازدید از این وب‌سایت کردید، از شما متشکریم. حدود یک سال قبل (در سال 2018)، خداوند آنچه در دنیا در جریان داشته و پیوند آن با تحقق پیشگویی کتاب مقدس در مقابل دیدگان ما را به من الهام فرمود.

مطالب موجود در این وب‌سایت از نوشته‌های خود من، که با مشورت و الهام خداوند به رشته تحریر در آمده، و نیز بعضاً از منابع بیرونی نشأت می‌گیرد. نقش خودم در وب‌سایت leftbehind-rapture.com را به عنوان یک فرد اطلاع‌رسان و نوعی پیام‌رسان تلقی می‌کنم. برای رساندن این پیام به مرحله کنونی آن، کمک‌های زیادی دریافت کرده‌ام. وقتی خداوند از کسی می‌خواهد کاری را انجام دهد، همیشه زمینه آن را فراهم می‌سازد و سخاوتمندانه هر آنچه برای انجام آن لازم است را تأمین می‌کند (رساله پولس رسول به فیلیپیان، باب 2، آیه 13)، درست مثل رستگاری خودمان! خداوند را سپاس می‌گویم به خاطر فرصتی که در اختیار من قرار داده تا در کنار او حرکت کنم، در سکوت به فرامین او گوش دهم و با چشمان خودم ببینم که به نحوی معجزه‌آسا افرادی کلیدی در زمان مناسب سر راه من قرار می‌گیرند و به من کمک می‌کنند تا بار این مسئولیت سنگین را به دوش بکشم. من مدیون و ممنون بسیاری از انسان‌ها هستم: مادرم (که در سطوح مختلف!) همواره محبت و نصیحت الهی خود را در زندگی نثار من کرده است؛ پدرم که به من نشان داده چگونه «سر خود را بالا بگیرم» و با افتخار قدرت نجات‌بخش عیسی مسیح را تبلیغ کنم؛ برادرم که یکی از بهترین انسان‌هایی است که تا بحال شناخته‌ام؛ دوستی عزیز و مادر دوم من که همواره با مهربانی و وفاداری بخش زیادی از مطالب این وب‌سایت را ویرایش کرده است، و جناب آقای «یرال اوگاندو» (Yeral Ogando) و تیم مترجمان عالی او از christian-translation.com. «یرال»، خداوند تعداد ساعات بی‌شماری که شما صرف همکاری با من در این پروژه کرده‌اید را ثبت فرموده است. از همه شما به خاطر کمک‌های بی‌شائبه‌تان جهت تسهیل این رسالت آخر ‌الزمانی سپاسگزارم. خداوند نیکو است و پیامش نیز نیکو است!

در صورت تمایل، لطفاً این پیام را به دیگران نیز ابلاغ کنید. به زودی عیسی مسیح مجدداً ظهور خواهد کرد!

آن کسی که گوش دارد، بشنود.

(آیه 15 از باب 11 انجیل متی)

خداوند در این سفر روحانی به شما برکت بدهد.

 10 اکتبر 2019