Moje świadectwo

Urodziłam się w rodzinie chrześcijańskiej i wzrastałam w kościele. Ale tak jak wszyscy inni musiałam poznać Boga sama.

To trochę dziwny sposób przedstawienia sprawy, ale szczerze mogę powiedzieć, że Jezus okazał się osobą, którą zawsze chciałam poznać. Jest tą osobą, którą pragnęłam spotkać i której szukałam w innych ludziach, ale nigdy jej nie znalazłam – dopóki nie poprosiłam Go, aby mi się pokazał. Odpowiedział i od tego momentu cały czas Go poznaję.

Okazał się być najmilszą, najżyczliwszą, najłaskawszą, przystępną, namacalną osobą, jaką kiedykolwiek spotkałam. On jest moim przyjacielem – a jednak jest Bogiem. Jego Słowo okazało się również wielokrotnie prawdziwe; niezliczoną ilość razy! Był moim wiernym Dobrym Pasterzem przez te wszystkie lata – nawet w czasach, kiedy Go nie znałam; był obecny również w tamtych czasach.

Nigdy nie chciałabym, aby ktokolwiek Go nie poznał. Nie wypowiadałam się zbyt głośno na temat moich przekonań, ponieważ mocno szanuję wybory ludzi. Ale dużo się modliłam – po cichu – za was, moi drodzy przyjaciele. Nic z tego co napisałam  nie ma  najmniejszego znaczenia jeżeli Jezus nie  jest twoją rzeczywistością. Po prostu z Nim rozmawiaj. Cokolwiek czujesz, wypuść to i poproś Go o odpowiedź.

Mogę zaświadczyć, że jest On naprawdę Personifikacją Miłości i że cokolwiek się teraz dzieje, Jego cele i motywy są dobre, a On ma plan dla waszego dobra, dobra ogólnego i dobrobytu waszych bliskich. Mogę zaświadczyć, że jest On godny twojego zaufania. Niech cię Bóg błogosławi i strzeże. Będę się modliła za was z Nieba. Możesz na to liczyć.

ZNAJDŹ PRZYJACIÓŁ, KTÓRZY NIE SĄ ZBYT DUMNI ABY MODLIĆ SIĘ O CIEBIE. ABY CI WSPÓŁCZUĆ. ABY PROSIĆ BOGA ABY BYŁ Z TOBĄ.

TO JEST PRAWDZIWE.

Nie mówię tylko o sobie.
Jezus jest tego rodzaju przyjacielem: Bogiem Chwały i Łaski.

Dziękuję za poświęcenie czasu na obejrzenie tej strony. Mniej więcej rok temu (w 2018 r.) Pan pobudził mnie, aby spojrzeć na to, co dzieje się na świecie, i jaki to ma związek z proroctwem biblijnym spełniającym się na naszych oczach.

Materiały na tej stronie pochodzą z mojego własnego pisania i inspiracji, a także częściowo ze źródeł zewnętrznych. Uważam swoją rolę w leftbehind-rapture.com za kogoś, kto przekazuje informacje; posłańca. Otrzymałam wiele pomocy, aby to przesłanie dotarło do miejsca, w którym jest teraz.

Kiedy Bóg prosi kogoś o zrobienie czegoś, zawsze przygotowuje i hojnie zapewnia wszystko, co jest potrzebne do wykonania tego zadania (Filipian 2:13), dokładnie tak, jak jest z naszym Zbawieniem! Dziękuję Bogu za tę możliwość bliskiego z Nim chodzenia, cichego słuchania Jego wskazówek i widzenia, jak cudownie przyprowadził kluczowych ludzi w moim życiu we właściwym czasie, aby pomóc mi zebrać to wszystko.

Jestem bardzo wdzięczna wielu ludziom: mojej mamie (na tak wielu poziomach!) za jej niezachwianą miłość i Bożą radę w moim życiu; mojemu ojcu, który pokazał mi, jak to jest „nadstawić karku” i głosić zbawczą moc Jezusa; mojemu bratu, który jest jednym z najlepszych ludzi, jakich kiedykolwiek znałam; drogiej przyjaciółce i drugiej matce dla mnie, która wiernie i uprzejmie zredagowała wiele materiałów na tej stronie, oraz panu Yeral Ogando i jego znakomitemu zespołowi tłumaczy z christian-translation.com. Yeral, Bóg ma zapis wielu godzin, które poświęciłeś, współpracując ze mną przy tym projekcie.

Dziękuję wszystkim za wasze serca-sługi za pomoc w ułatwieniu tej posługi Czasu Ostatniego. 

Bóg jest dobry, a Jego przesłanie jest dobre!

Proszę przekazać dalej tę wiadomość, jeśli masz taką chęć. Jezus wkrótce przyjdzie ponownie!

Kto ma uszy, niechaj słucha!

(Mateusza 11:15)

Niech Bóg cię błogosławi na twojej drodze.
10 października 2019r.